Vyberte stránku

Firma INJECT s.r.o. vznikla v roce 2007 jako výrobně obchodní společnost zabývající se převážně zakázkovou výrobou otěruvzdorných komponentů pro drtící, třídicí a recyklační zařízení.

Reagovali jsme tak na rostoucí poptávku po náhradních dílech určených pro náročná abrazivní prostředí. Schopnost správně reagovat na individuální potřeby zákazníka, hledání nejoptimálnějších a ekonomicky nejvýhodnějších řešení při zachování kvality dodávaných dílů dopomohla postupnému rozšíření výrobního i zákaznického portfolia.

Ať už jde o pracovní části těžebních a stavebních strojů, drticích, betonářských, recyklačních zařízení či hydraulické válce a jejich komponenty. Naším cílem je, aby zákazník našel co možná nejucelenější sortiment kvalitních produktů a služeb pod jednou střechou.

Kombinace zkušeností našich zaměstnanců, použití kvalitních certifikovaných materiálů a vlastní nástrojařská dílna vybavená moderními technologiemi nám umožňují výrobu i velmi specifických produktů.

Víme, že čas jsou peníze, proto usilovně pracujeme na tom, aby od prvotního zaměření až po finální předání produktu uběhla co možná nejkratší doba a vaše stroje mohly opět pracovat pro vás.

Nevěřte však pouze slibům, vyzkoušejte nás na vlastní kůži. U nás jsou veškeré poptávky vítány.

Uložit

inject