O firmě

Firma INJECT s.r.o. vznikla v roce 2007 jako výrobně obchodní společnost, zabývající se převážně zakázkovou výrobou otěruvzdorných komponentů pro drtící, třídící a recyklační zařízení.  Reagovali jsme tak na rostoucí poptávku po náhradních dílech, určených pro náročná abrazivní prostředí.  Schopnost správně reagovat na individuální potřeby zákazníka, hledání nejoptimálnějších a ekonomicky nejvýhodnějších řešení, při zachování kvality dodávaných dílů, dopomohla postupnému rozšíření výrobního i zákaznického portfolia.

Ať už jde o pracovní části těžebních a stavebních strojů, drtících, betonářských, recyklačních zařízení či hydraulické válce a jejich komponenty.  Našim cílem je, aby zákazník našel co možná nejucelenější sortiment kvalitních produktů a služeb pod jednou střechou.

Kombinace zkušeností našich zaměstnanců, použití kvalitních certifikovaných materiálů, vlastní nástrojařská dílna,vybavená moderními technologiemi, nám umožňují výrobu i velmi specifických produktů.

Víme, že čas jsou peníze, proto usilovně pracujeme na tom, aby od prvotního zaměření, až po finální předání produktu,uběhla co možná nejkratší doba a vaše stroje mohli opět pracovat pro vás.

Nevěřte však pouze slibům, vyzkoušejte nás na vlastní kůži. U nás jsou veškeré poptávky vítány.

Uložit